Присяжнюк Людмила Федорівна

Кандидат філологічних наук, доцент. У 1999 р. закінчила з відзнакою Житомирський державний університет ім. І.Франка за спеціальністю англійська та німецька мови та література, переклад. З 2002 по 2005 навчалася в аспірантурі Київського національного лінгвістичного університету. В 2007 р. успішно захистила кандидатську дисертацію на тему “свій/чужий в образній системі романів Г.Гріна: семантико-когнітивний аспект” під керівництвом д.ф.н., проф. Воробйової О.П. У 2018 році закінчила докторантуру КНЛУ та повернулася до роботи на кафедрі англійської філології, перекладу і філософії мови імені професора О.М. Мороховського КНЛУ. Відповідає за навчально-методичну роботу кафедри, керує секцією практики усного і писемного мовлення англійської мови. Викладає нормативні курси «Практика усного і писемного мовлення англійської мови», «Стилістика» та «Інтерпретація тексту» на IV курсі та вибірковий курс «Психолінгвістика» в магістратурі, керує курсовими та кваліфікаційними роботами.

Сфера наукових інтересів: когнітивно-поетологічні студії, лінгвопсихопоетика, поетика змінених станів свідомості, психолінгвістика, лінгвопсихокультурологія.

Вибрані наукові публікації:

http://ddpu-filolvisnyk.com.ua/uploads/arkhiv-nomerov/2017/NV_2017_7/38.pdf

https://seanewdim.com/uploads/3/4/5/1/34511564/l._prysiazhniuk_altered_states_of_consciousness_in_m._ondaatje%E2%80%99s_the_english_patient.pdf

Тематика кваліфікаційних робіт