Виховний захід «Національне єднання України»

13 квітня 2017 р. під керівництвом доцента Жихарєвої О.О. кафедрою англійської філології і філософії мови імені професора О.М.Мороховського було проведено виховний захід англійською мовою на тему «Національне єднання України». Захід присвячений відзначенню 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років, вшануванню традицій боротьби за незалежність і соборність України.

У заході взяли участь студенти 4-го курсу факультету германської філології (групи МЛа 03-13, МЛа 08-13, МЛа 20-13). Мета заходу – поглибити знання студентів з історії виникнення національного свята соборності України, виховати почуття патріотизму, гордості та поваги до своєї Батьківщини, а також вшанувати історичне значення цієї події.